ProfilyVelký kulový (27.1.2012)

 

 
Tak budeme zachraňovat Eurozónu. 38 miliardami. Centrální banka bude půjčovat z daňových rezerv a vláda udělala Unii ručitele, což znamená, že když Unie půjčku nezaplatí, zaplatíme jí my z našich daní. Taky máte rádi Evropskou unii?

 

Unii nebude mít odedneška asi  moc rád ministr školství Dobeš. Zatrhla mu totiž dotace ve výši miliardy a nějakých drobných. Prý nedostatečně kontroloval toky peněz, tak teď bude kontrolovat velký kulový. Sice se před časem dušoval, že se postará, aby se tak nestalo, ale znáte ty politické kecy: „Sorry, národe, prostě to nevyšlo. Jestli se ti to nelíbí, můžeš si stěžovat. Třeba na lampárně.  Rebelové z Věcí veřejných Kočí („jen tak trochu si píchnout“) a Škarka si už jenom veřejně nestěžují. Teď podávají žaloby. Na svého lídra, který byl tak drzý, že jim dával peníze. Asi málo. Proto mu veřejně vrazili kudlu do zad. Dopadnou obžalovaní jako bývalý poslanec ČSSD Wolf, který dostal dneska bůra? Ne Wolf nedostal pět kaček, ale pět let natvrdo. Za podvody s dotacemi. Mnohý myslí, že Wolf je hloupý. Proč? Protože s dotace vojíždí každý a jenom on se nechal chytit. Ostatním se stalo velký kulový. A navíc mu ostravský soudce ani nespolkl, že se jedná o politický proces.  Ostravští zloději zase ukradli ze hřbitova cínovou rakev i s lidskými ostatky. V žádných sběrných surovinách se zatím nenašla. Našlo se jen velké kulové a ujištění majitelů sběren, že by se k takovémuto kovu obrátili zády. Jo, jo, zlatý voči.
Evropská Unie se postavila zády i ke sračkám. Vypadá to, že místo slíbených dotací na rekonstrukce čištiček vod pošle velký kulový.. Prý nebyly splněny ekologické limity, takže „nasrat,“ milá Česká republiko. Hlavně co nejrychleji pošli tu půjčku.“ 
Co na to říci? U nás se tomu lidově říká „Malá domů.“ Není divu, když je Unie evidentně ve sračkách. 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]