ProfilyKterak Kačenka kozičky na pastvu vyháněla

 

 
Z internetové diskuze: „Vypadá věru dobře. Nemáte někdo ještě další nahé fotky s touto celebritou? Tuším, že natočila dost filmů, kde vystavila své vnady na obdiv.“
„Kateřina má dobré dudy, příští týden přidám fotku, kde je nahoře i dole bez.“
 
Díky jejím blond vlasům, hlubokému pohledu modrých očí a hlavně pěkně tvarovaným pevným kozičkám se Kačence začalo říkat „česká Pamela Anderson“. Akorát s tím rozdílem, že Kačenka neměla jako Pamela kozičky vycpané k prasknutí silikonem.
Ale co je důležitější... Kačenka nebyla nikdy žádná stydlivka a nejednou to, čím jí příroda obdařila a tím na co 95 procent čumí raději, než do očí, předvedla v celé své kráse. A je úplně fuk, jestli to bylo na obalu CD, nebo ve filmu.
 
Zní to jako symbolika. Již v Kačenkyně debutu Stav ztroskotání se jí jako patnáctileté začuměl puberťák do výstřihu, což jako kdyby předpovědělo atraktivitu, kterou Kačenka v následujících letech dokázala vždy šikovně a trefně použít. A tak jako oslík ze Shreka zvolal: „Mám draka a nebojím se ho použít,“ Kačenka mohla prohlásit totéž. Jen slůvko draka je nutno zaměnit za slovo „kozy“.
 
 
Devatenáctiletá holka z kalendáře na rok 1988, která si rok před tím střihla bezvýraznou prodavačku v Kamarádovi do deště, měla zkrátka vždycky všechno, co muži oceňují a vždycky to rovněž dokázala náležitě využít („Chudého muže bych si nikdy nevzala.“). 
Malé kozičky tehdy nesměle vykukovaly zpoza průsvitné látky, aby o pět let později na kalendáři pro rok 1993 vystrčily růžky daleko bojovněji.
 
 
Mladá čtyřiadvacetiletá herečka se chystala do velkého světa šoubyznisu, určitě s jasným předsevzetím: Budu slavná, věčně krásná, a když bude třeba, ukážu, že umím i „trkat“! 
Samozřejmě, podle jednoho z dobových rozhovorů (jak se na dámu sluší) vzpomínala, že režisérovi řekla, že jako tu postelovou scénu točit nebude, protože se stydí a tak... ale nejeden z následujících jejích snímků, od krimi seriálu o Martinovi Tomsovi (díl Bílá past) až po Hranaře, dokazuje, že to s tím ostychem zase tak moc žhavé nebylo. 
Ostatně ve stejném roce, když se v TV objevil soukromý detektiv Marek „Tomsa“ Vašut si Kačenka zadováděla i v eroťáku pro Playboye Vášnivé známosti. A tam to moc o náznacích nebylo. Sekundovala jí při tom Markétka Hrubešová a v jiné povídce Sabinka Saurinová. Kozičky a bobříci měli svátek. Byla to učiněná „farma“ k níž se pak Kačenka nechtěla znát. Prý byla podvedená a navíc jí ještě ani nezaplatili. 
 
 
Matně si vzpomínám na rozhovor s Lloydem Simandlem během festivalu v Cannes, který poznamenal: „Jo, budeme točit s Kačenkou. Bude s ní sranda. Ukáže nám kozičky.“
Ono, upřímně řečeno, v Simandlově produkci nikdy o kvalitní herecké kreace zrovna nešlo. 
 
 
Kačenka je všestranná umělkyně. O tom není pochyb. Hraje ve filmech (třeba Znásilnení, kde byla vystavená útoku násilníka) i seriálech, plní stránky bulváru („Zpocené Brožové se dmula ňadra z výstřihu! „Blesk“), zpívá, kdy její první CD zdobila další lechtivá fotka (inu, účel světí prostředky) a pokoušela se i prosadit v politice. 
Není to zase tak dávno, kdy Jirka Paroubek razantně prohlásil: „Na nominaci Kačenky Brožové trvám. Její kandidatura může být přínosem! Brožovou může ještě nominovat nějaká místní organizace v kraji. Příští týden se s ní sejdu a budeme o tom jednat…“
Jednání asi moc nedopadlo, Kačenka se do sněmovny nedostala. 
 
 
Zatím poslední zářez, kdy Kačenka vyhnala kozičky na pastvu je filmový blábol Hranaři. Zde si to Kačka, nyní již dáma pěkně ostře rozdává se Sašou Rašilovem ve sprše. A k její cti je nutné poznamenat, že kozičky, které s sebou občas vezme na vycházku in natura, nevypadají zase tak moc unaveně. 
 
a malý bonus na závěr... hudební pecka Kačenky Brožové vztah k nahotě náležitě demonstruje
 

 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]