ProfilyOsobní strážce našel Whitney Houston ve vaně. V reálu.

 

 
Slovy:  "Naneštěstí je to pravda," potvrdil mluvčí rodiny fakt, že dne 11.2.2012 zemřela v Beverly Hills americká zpěvačka Whitney Houston, kterou má většina českého národa spojenou s hlavní rolí a písněmi z filmu Osobní strážce.
 
A byl to právě její osobní strážce (samozřejmě že ne Kevin Costner, ale reálný ), který jí nalezl bezvládnou ve vaně v koupelně jejího hotelového pokoje v Beverly Hills. Zpěvačce, která se na vrchol popularity dostala nejprve v osmdesátých letech užívala si na něm i v devadesátých letech díky zmíněnému filmu, nepomohla ani okamžitá dvacetiminutová recustitace. Za mrtvou byla prohlášena 15:55 místního času, tedy necelou hodinu po půlnoci středoevropského času. Její plánovaný comeback, který byl v posledních dnech spojován hlavně s filem Sparkle, nikdy nenajde naplnění.
"Byla identifikována přáteli a rodinnými příslušníky, kteří s ní byli v hotelu," řekl policista. "Nejsou tu žádné zjevné známky nějakého kriminálního úmyslu," dodal.
 
Whitney, jejíž kariéra vedla přes gospelový sbor, v němž pěla jako dítě, zpívala jako náctiletá teenagerka po barech, kde si jí všiml producent Clive Davis, který z ní v následujících letech udělal hvězdu. Její debut s prvním albem nazvaném prostě Whitney Houstoun, byl správně načasovaný a deska se stala nejprodávanějším albem roku 1985. Podobně se dařilo i druhámu albu, které sice rovněž neneslo světoborný název (jmenovalo se pouze Whitney), ale definitivně potvrdilo její statut popové hvězdy, jež nakonec vyvrcholil faktem, že Whitney nazpívala oficiální hymnu letních olympijských her v Soulu roku 1988. 
 
A jak už to v šoubyznisu bývá, k úspěchu se připojil divoký život, v tomto případě spojený s koksem. První polovina devadesátých let ještě znamenala pro Whitney život na výsluní, nicméně s každým přibývajícím rokem se spíše než o jejích úspěších na pódiu mluvilo hlavně o jejích skandálech spojených s drogami (veřejně se přihlásila k tomu, že jí chutná mařena i koks), nebo zpackaném manželstvím s Bobbym Brownem, který pro ránu do zpěvačina obličeje nikdy nešel daleko. Stejně jako Whitney i Bobby ujížděl na koksu a když už se situace stala opravdu nezvladatelnou, Whitney se s ním v roce 2007 rozvedla. Tím se sice zbavila násilníka v rodině, drogové závislosti a závislosti na chlastu, však nikoliv.
 
V roce 2009 se pokusila po šestileté pauze o comeback, když natočila nové album I Look To You, které produkoval také Clive Davies, ale tento pokus nezaznamenal nijak velký ohlas. Spíše naopak. Hudební kritici se nechali slyšet, že její skvělý hlas se však vytratil. Navíc během jejího turné prý působila jako duchem nepřítomná a selhával jí hlas. Některé plánované koncerty byly nakonec zrušeny. Kariéra popové divy, jedné z prvních modelek tmavé pleti, která se objevovala v časopisu Seventeen a podle mnohých i herečky (polemické) se tak propadla do bahna, z něhož už loví své senzace, spojené se skandály, jen bulvár.
 
A díky faktu, že Whitney byla poslední léta stále při chuti, stejně tak jako její dcera, bylo co lovit. Nyní je konec. Nekrolog, povzdechnutí nad promarněnou kariérou a moralisticky zvednutý prst v podobě keců o tom, jak je fet a chlast zhoubný pro lidský organismus. O tom jak z talentovaného člověka udělá trosku. Nic nového pod sluncem. Tak si to užijte a ty Whitney odpočívej v pokoji. Masa tvých fanoušků, bude ještě nějakou dobu zpívat: I Will Always Love You. 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]