ProfilyIveta: smutné narozeniny

 

 
„Sál je nabitý k prasknutí. Všechno co má jméno a solidní pověst horních deseti tisíc je zde. Kužely světel pátrají po jevišti a hledají ji. Samozřejmě, že se dočkají. 
 
Přichází ona. Zní první tóny melodie jejího nejnovějšího hitu, který okamžitě zabodoval ve všech hitparádách. Zpívá. Posílená úspěchem díky kterému všechny, i ty bulvární plátky, s respektem skloňují její jméno. Obecenstvo se zvedá ze židlí a tleská ve stoje. Uklání se, dobře si vědomá své krásy, která s přehledem zastiňuje fakt, že jí už rok není pětačtyřicet. Tento narozeninový koncert se opravdu povedl.“ A pak... zazvoní budík.   
 
Některá probuzení bývají krutá. Tohle je další z nich. Tak jak se zviditelníme dneska? Narozeniny jsou dobré. Určitě zase prosviští všemi bulvárními médii. Pořád ještě žije. O kom se mluví, ten žije, o kom ne, ten chcípnul. Jak dlouho se ještě bude mluvit o ní? Její současný Pepa dělá slušný rozruch. To je fajn. Taky se aspoň zviditelní. Stejně jako se před ním zviditelnil Domenico. Ten teď vymetá všechny večírky a mejdany aby zaujal. Bohužel nic neumí a tak bude pořád jenom tím, „který píchal s Ivetou.“ Proto tak často a rád na ní vzpomíná, včetně žvástů, že jí chtěl na letní sezónu pronajmout za pouhé euro, které by jí ještě půjčil, obchody v jeho Itálii. Kašpar. Pepa udělal dobře, když mu přes média vzkázal, že je debil.
 
Ale copak nejsme kašpaři všichni? Horší to bude, až dojde inspirace. Současný seriál o životem těžce zkoušené zdecimované popové princezně, jejíž sláva pohasla, zatím ještě zabírá, ale taky to nebude fungovat věčně. Fakt je, že už musí vylejvat srdíčko komukoliv. TV Barandov nepatří zrovna mezi mediální špičku. Snad jí těch 40 litrů za interview vyplatí. Začínají se cukat, že prý furt opakovala věci pořád dokola a že rozhovor nedopadl podle jejich představ. Bude muset vymyslet něco nového. Třeba comeback. Ten s Jirkou před několika lety vyšel na výbornou.
 
Svatba na Hluboké, nové, dvaadvacáté cédéčko, skok v Českém slavíkovi na páté místo, vítězství v anketě TýTý, tancování na Slovensku. Jirka byl šikovný. A ona taky. Zase jí začalo chutnat. Na generálce k desce roku se zpila pod obraz. Škoda, že to šlo zase do hajzlu. Jako ostatně všechno poslední dobou. Může za to Jirka. Když se pohádali, zavřela se v baráku a kurýrovala svůj žal „medicínou“ s vysokým procentem alkoholu. Jako vždycky, když to na ní přišlo. Prostě se nedaří. A když se nedaří, není ani na hypotéku. Na její vilku v Uhříněvsi jí zahrozili už dvě exekuce. Že by konečně napsala ten svůj, originální životopis? Asi by měla, ten majitel nakladatelství, Dobrovský se už taky cuká kvůli té dvousettisícové záloze, kterou jí poskytl. Snad to Pepa vyřeší. Je to přece její bodyguard. Jako Kevin Costner v tom filmy s Whitney. Sakra ta nedávno taky zemřela. Ve vaně. Čím to je, že většinu krásných talentovaných lidí čeká takový držkopád? Ale co, kdyby nebylo držkopádů celebrit, neměl by bulvár o čem psát. A o ní se píše pořád. To je dobře. O kom se píše, ten žije. O kom ne, je mrtvej. A co se píše, to je už jedno. Skandálů se dá vyrobit několik za den. Třeba si nechat na dovolené vyfotit kozy, poslat je redakci, aby snímek vydávala za úlovek od paparazziho. To může jen celebrita. Když by si je vyfotila nějaká Mařena z horní dolní, nikoho by to nezajímalo. A její kozy lidi pořád zajímají. Ještě žije.
 
Jistě už to taky dávno není to, co to bývalo. Čtyřicítka je už dávno pryč a mladická krása a svěžest jsou již dávno v trapu. Naštěstí vizážistky umí pořád dělat divy, stejně jako Photoshop.  Ten umí účelně zabojovat i s jo jo efektem. Stejně jako ona, pokaždé před avizovaným návratem. Kde jsou ty doby, kdy by každý třetí chap za sex s ní, klidně upsal duši čertu. Tři hráli v jejím životě velkou roli Petr, Láďa a naposledy Jirka, který dorazil na svatbu na bílém koni. Nekonečný zástup milenců zvučných i nezvučných jmen, se nepočítá. Ruda Hrušínský, Sagi, Michal Penk, Zdeněk Podhůrský, nebo Domenico. Několik málo barviček z pestré palety plné vášně. Co jméno, to zářez. Kdo by si je chtěl pamatovat. Ti většinou s jejím pocitem prchavého štěstí, zanechaly semeno na prostěradle a důvod zapít další zpackanou epizodku, načež zmizeli tak rychle jak se objevili.  Jediný kdo z jejích „chlapů“ vždy zůstal, byl Artur, její syn. Ale i to se nakonec změnilo. Soud ho dal do péče otci. Může jí někdo vyčítat, že se utápí v depresi? Tak je trochu neurotická. No a co. Kdo v týhle době není. 
 
Dneska to už dávno není žádné „Heja heja!“ Ani tento hit, který zkoušela se Shimim v obýváku a návrat, během kterého se bulvár dohadoval jestli spí s o sedmnáct let mladším hudebníkem Ondřejem, nebo s o třiadvacet let mladším tanečníkem Petrem, moc nevyšel. Při tom to byla taková veselá písnička. Tak veselá, že když na ní rozdováděně trsala na párty Óčka, málem spadla. Měi tam kluzkou podlahu? Asi jo, už si nepamatuje. Byla to veselá párty. Nakonec si Heja Heja zazpívali s Domenicem: „Heja, heja, už jsem bez Pomeja!“ Jo v Itálii bylo fajn. Dokonce i zhubla. 
 
Proč se ale musí vždycky všechno pokazit?  Bouračka na cestě z Itálie, operace ramene a trapas, v který se změnilo její poslední vystoupení v Banco Casinu. Když si dá panáka kdokoliv nikoho to nezajímá. Když si ho dá ona, palcové titulky bulváru to vykřikují do světa. Popelka své tři oříšky dávno rozlouskla a jak se zdá, nové zatím nevyrostly. Jak se jenom její hit, zpívaný naživo mohl změnit v takovou frašku? Můžou za to mimozemšťani, jak jí v polovině devadesátých let tvrdil Honza Tříska, který jí píchal zabalenou v alobalu? Tenkrát uvedla do protokolu, že jí unesl, přivazoval k topení, dopoval prášky a znásilňoval. Byla z toho taky pěkná mediální kauza.
 
Dneska už udělají kauzu ze všeho, co s ní souvisí. Třeba i z toho, že v dětství kopala základy pro seník a naučila se dělat mošt. Podle médií prý otročila. Znamená to, že je pořád ještě slavná? Nebo že se lidi jejím trápením baví? Kdysi jí lidi milovali
 
Dnes má narozeniny. Není už nejmladší. Včera je měla Lucka. Její konkurentka, pro kterou už ona dávno konkurencí není. Určitě jí uhranula zlým kouzlem. Kdysi jí poslala sošku smutného pána. Práskla to na ní médiím. I to, jak dnešní několikanásobné slavice po ní závistivě pokukovala, když společně s Petrem a jejich knoflíky stoupali po žebříku slávy vstříc hvězdnatému nebi. Co z toho zbylo?
 
(tento text je pouhou fiktivní variací na lavinu bulvárních článků týkajících se Ivety Bartošové. Není tedy skutečným popisem jejích stavů, což však neznamená, že se k nim nemusí přibližovat)
 
Zprávy z tisku:
 
Zpěvačce Ivetě Bartošové (45) už musí z humbuku okolo jejího milence Josefa Rychtáře (53) a jeho teď už exmanželky Dariny Rychtářové (54) jít hlava kolem. Jak jinak si vysvětlit, proč o muži, který doma bývalé ženě rozkopal půlku zařízení a řval na ni, že ji oddělá, mluví jako o hodném člověku, který by zabil leda myš. (zdroj: Blesk.cz)
 
Iveta Bartošová (45) je vzteky bez sebe. Nafotila pro jednu firmu reklamu na elektronické cigarety, a nemá z toho ani korunu! „Řekla jsem si o smlouvu a peníze a oni, že si mysleli, že to dělám z kamarádství, a že mi nedají ani korunu. Tak jim ty fotky prostě nedám, nejsem blázen,“ svěřila Blesku Bartošová a dodala: „Nejenže jsem pracovala zadarmo, ale ještě mě ta jejich pitomá cigareta přiotrávila.“
 
Iveta Bartošová (45) je člověk plný rozporů. Svědčí o tom její nejnovější vyjádření. „Chtěla bych žít co nejdéle a rozdávat radost,“ říká zpěvačka, která se oproti svému tvrzení třikrát pokusila o sebevraždu. (zdroj: Blesk.cz)
 
Exmanžel Ivety Bartošové (45) Jiří Pomeje (46) obhajuje svého kamaráda a exmanažera Ivety Pavla Páska. Ten ji minulý týden přede všemi ztrapnil na oslavě narozenin svého kasina. Podle Pomeje si ale Iveta za vše může sama. "Kdyby Iveta přišla připravená a v pořádku, nikdy by nemuselo k ničemu takovému dojít. Rozhodně to není žádná Pavlova vina. On má totiž nejen velké peníze, ale i velké srdce," řekl bez okolků Pomeje.
 
Svět se asi opravdu žene do záhuby. Jinak si nelze vysvětlit tvrzení hudebníka Ladislava Štaidla (66), který říká, že jeho expartnerka a matka syna Artura (15) Iveta Bartošová (45) má IQ 132 a oproti nám všem je Einstein. Takže ne do blázince, ale do Mensy s Ivetou! (zdroj: Blesk.cz)
 
Nic děsivějšího snad už Iveta Bartošová (45) nemůže nazpívat. Její duet s milencem,  italským hrabětem Domenicem Martuccim (35) se dá označit za NEVKUS roku. Při zpívání se milenci kroutí jak po požití taneční drogy, líbají se a plazí po sobě jako liány. (zdroj: Blesk.cz)
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]