ProfilyPamela Anderson: Dobrý den, kozy ven

 
Pamela. Pamela Anderson, erotický kozatý sen konce osmdesátých a devadesátých let je jedním z důkazů, že na velikosti záleží. Konkrétně na velikosti dámského poprsí. 
 
Její otec Barry hákoval jako slévač u vysoké pece a matka Carol byla servírka. Pamela vylezla z „její pece v první prázdninový den roku 1967 a zpočátku nic nenasvědčovalo tomu že se stane onanistickým snem velké části pánské populace. 
 
 
Alespoň do té doby, kdy se během fotbalového zápasu díky náhodnému švenku kamery do publika, objevila její tvář a kozy zahalené tričkem značky Labatt na obří obrazovce. Dost možná tehdy některému z vlivnějších pracovníků zmíněné firmy „houklo“ a chtěl prozkoumat, co se ukrývá pod jejich výrobkem, nebo taky někdo usoudil, že by thle tuctová nanynka s výstavníma kozama mohla zafungovat jako skvělý PR argument. Každopádně Pamela dostala nabídku vykozit se v reklamě a vstoupila do velkého světa. Začít naplno žít svůj americký kozatý sen.
 
 
Velký svět nezná úzkoprsost a to Pamela jistě nebyla. Své ženské zbraně (její luxusní kozy se rovnaly okázale vystavené atomovce a zbytek nebyl taky k zahození) tak dostala koncem osmdesátých let nabídku, aby nafotila fotky pro Playboy. Jistě, v osobních memoárech se zmiňuje, že jí tato nabídka pobouřila, ale přiznejme si to otevřeně, každá americká nanynka s ní o tom, že nad ní budou slintat hromady chlapů. A většina z těch nanynek („Chci být slavná a udělám pro to cokoliv), to umí důkladně využít. Pamela nebyla výjimkou. Odletěla do LA dala všem na odiv „Dobrý den, kozy ven“ a úspěšná kariéra byla nastartována.  Stala se dívkou měsíce a mohla si zahrát štěk v Kutilovi Timovi a v Ženatý bez závazků. Koho za to musela ojet, není známo. Zato rychle pochopila, jak se tahle hra hraje. V jejím případě stačilo jen říci: „Mám kozy a nebojím se je použít.“
 
 
Jedno jí upřít nelze. Rychle si uvědomila fakt, že na „velikosti záleží“ a plastickou operací změnila své luxusní kozy v ohromnou zbraň hromadného ničení. Tu pak obalila červenými plavkami a coby C.J.Parker z pobřežní hlídky, se definitivně „udělala“. Ona a její kozy se staly světoznámými a David Hasselhoff si taky máknul. Nejednou. Stejně pověstnými se staly její sexuální eskapády a četné milostné avantýry, díky kterým jí nejednou hrozil ze seriálu vyhazov. David tvrdil, že čeho je moc, toho je příliš a kozy stěžejní postavy seriálu nemůže masírovat každou chvíli někdo jinej. 
 
 
Spolu s tím Pam nezahálela a neustále se objevovala v Playboy. Ve všech možných myslitelných a dráždivých pózách. Ve vaně, zabalené do americké vlajky, roztoužená, stříkající ze zahradní hadice nebo s uhrančivým nadrženým pohledem, který jako by z titulní stránky čtenáři říkal: „Chci tě, brouku!“ Není divu, že náklad šel na dračku a Pamela se stala jednou z nejznámělších a nejčetnějších modelek tohoto pánského časopisu. Z nanynky (ukaž kozenky a hezky podrž a možná budeš slavná) se už dávno stala regulérní sexbomba vyvovávající u nadržené populace pěnu u huby. Na své si přišel jak Sly, Scott Bajo, tak i seriálový Superman Dean Cain. Pamela a její kozy fungovali lépe než super silná mucholapka. Každý chtěl na nich přistát.
 
 
Tím šťastným, který mohl nakonec prohlásit: „Pravidelně Pamelu souložím v manželské posteli,“ se stal hudebník, člen skupiny Mötley Crüe Tommy Lee. Byla to vášnivá romance. Tak vášnivá, že domácí video jak Pamela ocucává Tommyho péro, obletělo celý svět. Tommy byl happy. Nechal si její jméno vytetovat na péro. Kromě jiných částí těla.  Jinak Tommy Pamele kromě mnoha kvalitních orgasmů dal rovněž dvě děti a mnohokrát po tlamě. Ony i luxusní kozy okázale vystavované na odiv se stanou po nějaké době fádní. A tak se Pamela s Tommym rozvedli, rozešli, aby se po čase zase sešli a pak opět rozešli. Klasika. Ostatně díky Pamelině sexapealu nikdy nehrozilo, že by její postel zela prázdnotou.
 
 
„Nevím, jestli jsem se někdy vůbec cítila krásná. Vždycky mám pocit, že ne, necítila, opravdu ne. Nevím, jestli je to proto, že jsem tak sexy, ale vždycky se všichni snažili trochu strhat můj sex-appeal. Myslím, že je to časem, člověk dospěje a změní svou vizáž. Dnes se cítím jinak, než když jsem fotila pro Playboy. Dnes, myslím, už rozhoduju o tom, zda budu sexy, či nikoli, jen já sama.“
 
 
Oduševnělé kecy stranou. Každý má mnohdy potřebu říci něco hezkého co stojí v kontrastu s jeho životem. Pamela není výjimkou. Její pokus penetrovat filmové plátno v béčkové akčňárně Barb Wire, kde ukazovala kozy (jak neotřelé) a pak taky střílela s pistole, příliš nevyšel. Popravdě řečeno, propadl. Asi to bude tím, že Pamela má sice velké kozy, ale již o mnoho menší herecký talent. Pokud tedy nehraje předstíraný orgasmus. Z Barb Wire se stal propadák. To už snad víc vydělal onen záznam když kouřila Tommymu péra, který pak oba prodali do legální video distribuce, kde vyšel pod názvem Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury.
 
 
Další osudový muž v jejím životě, byl rovněž muzikant. Hudebník Kid Rock, terého si Pamela vzala v roce 2006 ve francouzském letovisku Saint-Tropez. A historie se více méně opakovala. Opět dostala párkrát po tlamě. Navíc již na ní začínal hlodat zub času a dokonce si nechala o deset čísel změnit kozy. Ovšem i přes tento fakt jí nálepku stoprocentní sexbomby již nikdo neodpáře. 
 
 
Pamela je a navždy zůstane prostě kus, kterýmu se během běhu mlátí kozy v červených plavkách, když pospíchá dát nějakému nešťastníkovi, jež se nalokal slané vody umělé dýchání. A věřím že dodnes by mnohý, aby mohl být na místě onoho nešťastníka, klidně upsal duši ďáblu. 
 
 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]