ProfilyLisa Marie Presley (1.2.1968)

 

 
Tato pohledná žena se nemusela ani ničím proslavit a přesto už ji jako malou znal celý svět.  Stačilo málo – jen to, že se narodila slavnému otci – Elvisovi Presleymu a jeho neméně slavné ženě Priscille Presley.

 

V jejích čtyřech letech se rodiče rozvedli a ona tak své útlé dětství tráví putováním mezi otcem a matkou. Takto to pokračovalo až do doby než jí v devíti letech otec Elvis zemřel. To ji hodně vzalo a tak není překvapením, že se s matkou v dětství hodně stěhují. Lisa Marie Presley navštěvovala v dětství hodně škol, byly to většinou internátní školy, několik jich bylo v oblasti LA. Z jedné internátní školy byla vyhozena kvůli nelegálnímu držení a užívání léků a drog, hlavně kokainu. Krátce studovala také v scientologické škole v LA. 
 
O jejím dětství a následném dospívání toho média moc neví, matka ji před takovým světem chránila, i když to do budoucna nemělo moc smysl. Již ve svých dvaceti letech se poprvé vdala za herce a muzikanta Dannyho Keougha. Za dobu manželství stačí Lisa porodit dvě děti. Dceru Daniellu Riley Keough, která se nyní živí modelingem a syna Benjamina Storma Keougha. Toto manželství trvá jen pouhých šest let. Ještě téhož roku o dvacet dní později se tato mladá pohledná žena se dvěma dětmi stačila provdat za zpěváka Michaela Jacksona. V té době se seznamuje s Johnem Travoltou, který ji i její matku Priscillu Presley přivede ke scientologii. Studiem scientologie má člověk získat vlastní nesmrtelnost a přetnout koloběh zrození a smrti. Této víře naprosto propadá. O rozvod požádala ona, s tím, že se nemůže koukat, jak její manžel bere drogy, jak mu pomalu ale jistě slábne zdraví.
 
V období, kdy je svobodná se věnuje charitě zakládá  s kolegou EPCE - bezplatný program pro děti a lidi všech věkových kategorií v Memphis, který  poskytuje efektivní vzdělávací služby a materiály, které pomáhají lidem naučit se učit a studovat efektivně, a tím mít možnost dosáhnout svých cílů, a uvědomit si jejich potenciál. 
 
V roce 1998 ve svých třiceti letech , jako jediné dítě Elvise Presleyho dědí veškerý jeho majetek. Na nouzi si tak nemůže stěžovat..  Po téměř šestiletém „nicnedělání“ se znovu vdává. V té době se začíná také zajímat o spiritismus, začne koketovat se záhrobím a tvrdí, že si svého již třetího manžele Nicolase Cage nevezme do té doby, než ji duh zesnulého otce ke sňatku nepožehná. Navštíví několik medií, ale když se ji nedaří otce “kontaktovat” Cage si i přes to bere. I sním však štěstí nenachází ( což později svádí na to, že otec nechtěl aby se provdala). 
 
V roce 2003 vydává debutové album s názvem "To Whom it May Concern", které sice kritici hodnotí kladně, nicméně však velký úspěch mezi lidmi nemá. 
 
V současné době žije od roku 2006 se svým čtvrtým manželem Michaelem Lockwoodem, se kterým má dvojčata – dvě dcery. Se svým mužem se naprosto straní od showbyznisového světa. I přesto, čím vším si v životě musela ( a dozajista ještě bude muset projít) věří, že na ní otec neustále dohlíží a chrání ji. 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]