ProfilyKřest jaternicí s tlačenkou a Kamča orálně se uspokojující jelitem...

 

 
Tomáš Magnusek je český režisér, nesmazatelně spjatý s trilogií Bastardi, díky které se stal kopacím míčem ostrovtipu a intelektuální onanie nejednoho filmového kritika
 
Nyní svou filmografii aktuálně rozšířil o komedii Jedlíci, aneb 100 kilo lásky, díky které se zcela jistě stane terčem nejedné narážky na svou impozantní postavu. My si ovšem tyto laciné fóry odpustíme, neboť intelekt je nám cizejší víc než veganovi macatá klobása a řekneme si, jak to vypadalo na křtu jedné knihy. Tou byl román na motivy zmíněného filmu.
 
 
Je to taková móda. Natočí se film a vznikne podle něj kniha. Nebo se natočí film podle knihy. Výsledek je stejný. Humoristický román Davida Laňky (který má na svědomí i scenář filmu), je toho důkazem. A právě tato kniha prodělala dnešního dne svůj netradiční křest. Bez obvyklého šampáňa, či jiného chlastu. Křtilo se totiž tlačenkou, jaternicí, či klobáskami nad kterými by si nejeden příznivec a skalní fanda obžerství olizoval až za ušima. Tedy, pokud by měl tak dlouhý jazyk a umyté uši. Nebo, čekali jste snad od komedie s podtitulem „Komedie, která má váhu“ něco jiného???
 
 
Na křtu nemohl chybět jak autor knihy, tak i protagonisté filmu v čele s režisérem Tomášem Magnuskem, který se nechal slyšet, že Davida Laňku angažoval po jeho zdrcující kritice Bastardů, se slovy, ať tedy zkusí on sám napsat něco duchaplného. A tak David prskl do nově otevřeného střediska na hubnutí pět svérázných hrdinů, z nichž každý má svůj důvod vygumovat nadbytečná kila ze svého „pajšlu“, díky čemuž se stanou „nevolníky“ pod dohledem asketického primáře který jim předepisuje ty nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu. Tomáš Magnusek pak dal dohromady (jak je u jeho filmů dobrým zvykem) velice slušné obsazení v podobě např. Dagmar Patrasové, Ivany Andrlové, Luboše Xavera Veselého, Veroniky Žilkové i s chotěm Martinem Stropnickým, Janem Šťastným nebo Iljou Rackem a taškařice byla dokonána. Premiéra je 2. května. 
 
 
Všechny tyto informace samozřejmě na křtu nechyběly, stejně jako zde nechyběla finalistka soutěže X Faktor, která zvědavým objektivům fotoaparátů na požádání zapózovala s jaternicím a jelitem. No, jako reklama na uzeniny to nevypadalo. Přirovnání s libovolným hitem Roberta Rosenberga by bylo více od věci. Dáda Patrasová, jež se křtu rovněž zúčastnila, zase demonstrovala svou nechuť k pěkně libové tlačence. Póza „jakože jím tláču“ byla fajn. Skoro jako její žížala Julie, terou milovaly téměř všechny malé děti. To jeden z těžkotonážních herců se uzenin neupejpal, stejně jako autor, který se s chutí zahryzl do klobásy, jimiž byl tác s knihou obložen. A neupejpala se ani Ivanka Andrlová, filmová dcera majora Zemana, která se již změnila v důstojnou dámu. Jo, kde jsou ty časy, kdy byli princové na draka a zpívalo se „Dělání, dělání, všechny smutky zahání.“ No tohle nebyl svátek práce, ten přijde za pár dní. To byly takové miniaturní vepřové hody. S filmovou příchutí.
 
 
Bylo krásně a na střeše pasáže Světozor „zuřila“ dobrá nálada. Všichni protagonisté a tvůrci vyjádřili své přání, aby film diváky bavil. A jestli se nějaký žlučovitý kritik z něj „posere v kině“ jeho smůla. Kritika totiž dokáže být mnohdy „prase“. A prase je vepřové. Z vepřového se dělají jaternice i tláča. Čímž se nám kruh obžerství hezky uzavírá a již za pár dní uvidíme jestli diváci „Jedlíky“ budou „žrát a jak velký bude kritický průjem. 
 
FOTOGALERIE ze KŘTU:
 
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_0...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_1...
jedlici_krest_2...
jedlici_krest_3...
jedlici_krest_3...
jedlici_krest_3...
jedlici_krest_3...
jedlici_krest_3...
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]