ProfilyHledá se I-fetka. Pomůžete? (Ivata Bartošová, záhada rozluštěna!)

 
Žijeme v době, kdy se pořád něco hledá. Hledá se vláda namísto té sestřelené, hledají se paraziti a lumpové, byť je máme na očích a od včerejšího dne se hledá i Ifetka, kterou unesl jakýsi zlý Mačura, nebo jak se ten údajný únosce jmenuje.
 
To video obletělo celý internetový svět. I přes Ifetčino vykoktané: „Ne-e-točte to.“ Bývalá popová princezna podobná spíše trosce z vlhkým flekem na sedince, oběšenými kočkami v místech kde ženy mají ňadra a připitomělým úsměvem ve tváři cupitá za asistence bulváru k autu, které, zatím co bodyguard Pepa zablokoval svým fárem bulváru cestu, mizí v dáli a o další senzaci je postaráno. 
 
A co se tedy stalo? Proč Ifetka zmizela z láskyplné náruče jejího bodyguarda, který jí chtěl jako český Kevin Costner ochraňovat před ohnivou vodou a jinými závislostmi. A hlavně taky bulvárním zájmem médií, na kterém je taky více méně závislá, neboť jinak by po ní neštěkl ani pes. Mohou za to mimizemšťani, jako když se v devadesátých letech zdejchla s Honzou Třískou? Pomůže, když si obalí hlavu alobalem? Prý jí tak ufouni nemůžou vyluxovat mozek. Ale je ještě co luxovat? Zpěvatčin (je to vůbec ještě zpěvačka?) projev posledních let napovídá... že asi ne.
 
 
Byla Ifetka ukradená? Bodyguard Pepa s kterým údajně plánovali svatbu, říká, že ano. Proč tedy blokoval cestu? Jinak Pepa dojemně zavzpomínal před kamerou se slzou v očích na to, jak byla Ivetka vychrtlá a jak chtěl za ní bojovat a pak zalarmoval policii. Ukradli Ifetku. Bulváru však Ifetka nikdy „ukradená“ nebyla a tak i nyní plní tištěné i internetové stránky. Kdo neviděl video jejího odjezdu, jako by ani neexistoval. Sakra, zapomněla na podprdu. Ale na tu vlastně i „zapoměla“ tenkrát na dovolené, když se fotka „dobry den kozy ven“ náhodou dostala do bulvárního plátku. Prý nějaký hnusný paparazzi, nerespektující soukromí. Nebo spíš rodinné foto, které šlo dobře prodat?
 
No jo, doba přitvrdila a už to není žádné „Heja heja“, kdy při plánovaném comebacku zpívala, jak se musela proměnit v buldozer. Nyní se změnila ve fotku pátračky policie po pohřešovaných. Bodyguard Pepa říká, že nebyla v příčetném stavu. Nic nového pod sluncem. Prý nějaký alkohol a návykové látky. Vzletné pojmenování pro fet, nebo veselé koláčky. Při nadměrné konzumaci pak mnohého napadne: Sjet se a ujet, bude prima úlet. Kdo se na tomto přiživí drobky mediální slávy tentokrát?  Ifetka potřebuje pomoc! A on se vždy se nějaký dobroděj, který se díky tomu zviditelní, najde. Pepa už to asi vzdává. Vysvětluje všem že Ifetka je notorička a že by jí vtzal zpátky jen v tom případě, že by šla na odvykačku, která by z Ifetky co ráda bumbá udělala ženskou do nepohody. .
 
Policie pátrá, radí, neinformuje. Pátrání po Ifetce je určitě zapeklité. Prý si doma nechala doklady včetně pasu. Vzala s sebou oběšené kočky a mokrý flek na zadničce. Že by si stříkla do bombarďáků? No není už nejmladší. Taky dlouholetého obdivovatele Zdeňka, který si kvůli ní prý nastudoval vše o domácím násilí. Prý jí bolela klíční kost. Zdeněk tedy usoudil, že by se jí v Líbeznicích, kde bydlí, mohlo líbit. Jen je zapotřebí nějaký ten režim utajení a tak se budou pořád přesouvat z místa na místo. Asi, aby to bylo víc dobrodružné a pro bulvár více zajímavé. Sakra, záhada je rozluštěna. O kom se mluví, žije, o kom ne, natáhl brka. Alkoholické dýchánky jsou už otřepané jako Knoflíky lásky. Je třeba přitvrdit. Kozy (obzvlášť v tomto stavu) už taky nikoho moc neberou. Gravitace je svinstvo. Policejní pátračka a popová diva v ohrožení je víc sexy.
 
 A kdyby náhodou ani to nevyšlo, mimozemšťani zaberou vždycky. Když je člověk sjetej a bolí ho klíční kost může vidět opravdu divné věci....
 
 
Předchozí kapitoly
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]