ProfilyJan Werich radí: „Nechte se sečíst!“

 

Dnes proběhlo historicky první sčítání lidu. Které se do budoucnosti stalo pravidelnou a později hojně kritizovanou tradicí občanů ČR. Tradicí, která má na svém hrbu, kromě kontroverze týkající  se ochrany osobních údajů i tuto vtipnou reklamu s Janem Werichem v hlavní roli. 
Ta se týkala roku 1950, tedy doby, kdy v Česku frčel Čochtan a ne Star Wars, tudíž zde nebylo tolik rytířů řádu Jedi, kteří při posledním sčítání ve statistikách hravě převálcovali i romskou minoritu.
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]