ProfilyYoko Ono křičící a kvičící

 
Dnes se narodila Yoko Ono, manželka a vdova po Lennonovi, která tak moc toužila vystoupit z jeho stínu a divila se, že jí to moc nejde. Není divu. Lenon totiž uměl zpívat. Ono, jak dokazuje tento záznam vystoupění umí jen křičet. Sice avantgardně křičet, ale pořád jenom křičet. No moc fanoušků na tomto jejím koncertu nenajdete. John, jestli to slyší, asi v hrobě metá kotrnelce.
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]